درباره انتشارات توازن

موسسه انتشارات توازن با بیش از 20 سال فعالیت تخصصی و....

موسسه انتشارات توازن با بیش از 20 سال فعالیت تخصصی و انحصاری در حوزه نشر، پخش و مشاوره و پشتیبانی و کتاب شناسی حقوقی در خدمت جامعه حقوقی کشور بوده است و همچنان سعی بر این داشته و دارد که از بهترین و با کیفیت ترین منابع انسانی و انتشاراتی و مشاورینی دلسوز و به دور از هیاهوی کاذب استفاده نماید . این موسسه در زمینه ی فعالیت با کارنامه درخشان و با لطف ایزد منان توانسته است بهترین نتایج را در امور فعالیتی خود برای مخاطبین خود اعم از دانشجویان قضات وکلا و حتی اشخاصی که منحصرا به دنبال بالا بردن سطح و آگاهی عمومی و حقوقی خود بوده اند حاصل نماید . همچنین این موسسه با کتبی که خود تا کنون منتشر نموده و کتب در حال انتشار در نظر دارد کماکان در مسیر خود با قدرت و کیفیت ادامه دهد . این موسسه از دیر باز تا کنون از استعدادهای جوان و نخبگان و همچنین تجارب اساتید به نام و نوظهور استفاده کرده و نام های فراوانی را به عرصه حقوقی کشور معرفی نماید. همچنان دست یاری به سمت کسانی که مایل به پیشرفت و ارتقا دانش حقوقی جامعه هستند می فشارد . آثار متعدد این موسسه نیز بالغ بر دویست عنوان حقوقی می باشد . 

 

20

سال سابقه فعالیت

موسسه انتشارات توازن با بیش از 20 سال فعالیت تخصصی و انحصاری در حوزه نشر و پخش دارد.

70

معرفی استعدادهای جوان و نخبه به کشور

موسسه انتشارات توازن با بیش از 20 سال فعالیت تخصصی و انحصاری در حوزه نشر و پخش دارد.

200+

چاپ عنوان حقوقی

آثار متعدد این موسسه نیز بالغ بر دویست عنوان حقوقی می باشد . که همچنان در بالا بردن سطح عناوین باکیفیت کوشا می باشد .

معرفی  برخی از مجموعه کتاب های انتشارات توازن :

کتاب های قانون :

این کتاب ها قوانین را باویزگی هایی که در زیر به آن ها اشاره میشود در دسترس عموم قرار داده است .

عنوان گذاری تمام مواد قانون جهت مطالعه بهتر مشخص نمودن نکات کلیدی و کاربردی هر ماده برسی اجاعات و ارتباطات مواد قانون با یکدیگر فهرست کتب بخش ها فصول و مباحث قانونی

کتاب های کاربردی حقوق :

اکثر این کتب در ضمینه های مختلفی چون املاک متون فقه آیین دادرسی مدنی ثبت مواد مخدر و …

یاری دهده خوانندگان  گرامی می باشد .

کتاب های پلکانی حقوق :

این کتاب ها مواد قانونی را به صورت پله به پله توضیح داده است که در آن آندسته از سوالاتی که ممکن است در رابطه با مواد قانونی مطرح شود را آورده است .

کتاب های نکته نگار :

این کتاب ها علاوه بر داشتن مواد قانونی دارای حاشیه مناسب برای نوشتن مطالب اضافه و حاشیه نویسی دارا می باشد .

کتاب های محشی من :

این کتاب ها نیز همراه با داشتن حاشیه برای نوشتن مطالب اضافی و حاشیه نویسی دارای قوانین خاص مربوط به آن قانون نیز می باشند .

هندبوک :

جامع ترین کتاب های موجود درابازار که دارای 5 قانون اصلی همراه قوانین خاص آن ها و قانون ثبت می باشد .

کتاب های نموداری :

این کتاب ها قوانین را به صورت ساده و نموداری در اختیار خوانندگان محترم قرار داده است تا بتوانند اسان تر و راحت تر به مطالعه قوانین بپردازند .

کتاب های گام آخر :

این کتاب ها به یکی از کاملترین و کم حجم ترین کتاب ها برای آزمون های حقوقی می باشند که خوانندگان محترم میتوانند با خواندن آن ها درصد قابل قبولی در آزمون های حقوقی بدست آورند .

در پایان با آرزوی موفقیت برای تمامی خوانندگان کتاب های این مجموعه انتشارات توازن امیدوار هست سهم کوچکی در ارتقای دانش این کشور و خوانندگان عزیز فراهم آورد .