زمان باقی مانده تا برگزاری نمایشگاه کتاب تهران

زمان برگزاری نمایشگاه کتاب

 

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به دو شکل فیزیکی در محل مصلی تهران و مجازی در سایت نمایشگاه به نشانی ketab.ir طبق زمان‌بندی مشخص شده در سایت ثبت‌نام از تاریخ 21 اردیبهشت لغایت 31 اردیبهشت برگزار می‌شود.

نمایشگاه کتاب تهران یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های کتاب در جهان است و فرصتی عالی برای کتاب‌دوستان است تا به فرهنگ ادبی ایران بپردازند. با صدها غرفه‌دار، ناشر و نویسنده از سراسر جهان، فرصتی عالی برای دستیابی به کتاب‌های سراسر جهان است. اما در این نمایشگاه چه انتظاراتی باید داشته باشید و چگونه می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید؟ بخوانید تا متوجه شوید!

در نمایشگاه کتاب تهران چه انتظاری داریم؟

نمایشگاه کتاب تهران فرصتی بی نظیر برای کشف کتاب از ژانرها و نویسندگان مختلف است. با حضور بیش از 300 ناشر در نمایشگاه، مطمئناً چیزی برای همه وجود دارد. هر سال در ماه مه برگزار می شود و به خوانندگان فرصتی برای خرید کتاب های جدید، ملاقات با نویسندگان و شرکت در سخنرانی ها و کارگاه ها می دهد. این نمایشگاه کتاب هایی را از همه ژانرها به نمایش می گذارد و فرصت هایی را برای ناشران و نویسندگان فراهم می کند تا فروش خود را افزایش دهند. بازدیدکنندگان می توانند آثار کلاسیک قدیمی و همچنین جدیدترین آثار پرفروش را خریداری کنند و در عین حال از فعالیت های فرهنگی مانند کنسرت، نمایشگاه های هنری و نمایش لذت ببرند. نمایشگاه کتاب تهران رویدادی است که نباید از دست داد. این یک فرصت ارزشمند برای کشف کتاب از سراسر جهان است.

بازدیدکنندگان می‌توانند از منابع متنوع موجود در نمایشگاه از جمله سخنرانی‌ها و سمینارها و همچنین امضای کتاب‌ها و میزگردهای فراوان با نویسندگان، تصویرگران و ناشران از سراسر جهان استفاده کنند. پس از آن، بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند تا با شرکت در سخنرانی‌ها و سمینارهای مختلف و همچنین بهره‌مندی از امضای کتاب و بحث‌های میزگرد با نویسندگان، تصویرگران و ناشران از سراسر جهان، بیشترین بهره را از بازدید خود ببرند. این وعده یک رویداد بسیار جالب برای همه کسانی است که در آن شرکت می کنند.

از زمان خود در نمایشگاه حداکثر استفاده را ببرید

هنگام بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب ایران، مهم است که از قبل برنامه ریزی کنید تا از زمان خود در آنجا نهایت استفاده را ببرید. این نمایشگاه که سالانه در تهران برگزار می‌شود، معمولاً 10 روز به طول می‌انجامد و کتاب‌هایی از همه ژانرها، از ادبیات تا معماری را به نمایش می‌گذارد. امسال نمایشگاه کتاب از 5 اردیبهشت آغاز و تا 15 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. در این مدت بازدیدکنندگان می توانند از کتاب های مختلف دیدن کنند و همچنین در گفتگوها و رویدادهای مختلف مرتبط با نشر و ادبیات شرکت کنند. خواه خواننده باتجربه ای باشید یا فقط به دنبال ایده های بدیع باشید، نمایشگاه بین المللی کتاب ایران مطمئناً خوشحال خواهد شد.

قبل از رفتن با پلان طبقه نمایشگاه آشنا شوید و مطمئن شوید که برای شرکت در رویدادهای ویژه ای که ممکن است برگزار شود، مانند کتابخوانی نویسندگان یا میزگردها، زمان اختصاص دهید. در پایان، حضور در نمایشگاه کتاب تهران یک تجربه عالی است. می‌توانید قبل از رفتن با پلان طبقه نمایشگاه آشنا شوید و مطمئن شوید که برای رویدادهای خاص مانند خواندن نویسنده یا بحث‌های میزگردی که ممکن است برگزار شود، زمان اختصاص دهید. نمایشگاه کتاب تهران فرصتی ایده آل برای گشت و گذار در دنیای کتاب در فضایی منحصر به فرد است!

 

گفتن نهایی

در پایان حضور در نمایشگاه کتاب تهران تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود. چه عاشق کتاب باشید، چه نویسنده یا ناشر، چیزی برای همه وجود دارد. شما فرصت بی نظیری برای کشف فرهنگ ادبی ایران و یافتن کتاب از سراسر جهان خواهید داشت. مطمئن شوید که از قبل برنامه ریزی کرده اید و پول زیادی به ارمغان می آورید تا بتوانید از نمایشگاه نهایت استفاده را ببرید.

اخبار نمایشگاه تهران را از صفحه اخبار مجله حقوقی توازن دنبال کنید.

 

روش های دسترسی به نمایشگاه کتاب با حمل و نقل عمومی:

شما میتوانید از طریق مترو، اتوبوس یا تاکسی خودتان را به محل برگزاری نمایشگاه کتاب تهران برسانید. در زیر هر سه روش ذکر شده است

269
  • تاکسی های بزرگ راه آیت ا.. مدرس
Tehran_City_Bus_Logo
  • ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی
Tehran_Metro_logo.svg (1)
  • ایستگاه متروی مصلی
  • ایستگاه متروی شهید بهشتی

چه زمانی نمایشگاه کتاب تهران برگزار میشود؟

طبق زمان‌بندی مشخص شده در سایت ثبت‌نام از تاریخ ۲۱ اردیبهشت لغایت ۳۱ اردیبهشت برگزار می‌شود.

ساعت بازدید و حضور در نمایشگاه تهران در چه بازه زمانی است؟

ساعت بازدید و حضور در نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب است.
همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه تا ساعت ۹ شب میتوانید به بازدید از نمایشگاه بپرداید.

آیا میتوان در روز های پنجشنبه و جمعه هم از نمایشگاه کتاب بازدید کرد ؟

بله روزهای پنجشنبه و جمعه تا ساعت ۹ شب به بازدید از نمایشگاه بپرداید

چه راه هایی برای دسترسی به نمایشگاه بین المللی کتاب از طریق مترو وجود دارد؟

شما میتوانید از طریف متروی مصلی امام خمینی به نمایشگاه کتاب دسترسی داشته باشید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *